UTVECKLINGSGRUPPEN

En utvecklingsgrupp för dig som kund, anhörig och assistent

Vi i utvecklingsgruppen.

Poolarna assistans har startat en utvecklingsgrupp som tillsammans arbetar med förbättringar, idéer, utveckling och referenser till nya kunder. Har ni en fråga om assistans, hur det är att vara kund eller vill veta vad Poolarna erbjuder. Vänligen kontakta oss gärna

Rebecka

Rebecka

Rebecka@poolarna.se

Suzi

Suzi

suzi@poolarna.se

Nellie

Nellie

nellie@poolarna.se

Petter

Petter

petter@poolarna.se

Maria

Maria

maria@poolarna.se

Camilla

Camilla

camilla@poolarna.se