Poolarna Assistans

Är du intresserad av att bli kund hos oss eller har du en fråga som rör personlig assistans? Kanske vill du veta mer om oss och vad vi kan göra för dig? Under verksamhetsrubrikerna hittar du vem som är ansvarig och vem du kan kontakta. Du kan också ringa direkt till vår växel på telefonnumret nedan eller skicka e-post till oss på kontoret, så hjälper vi dig vidare. Välkommen att kontakta oss!

Malmö
Östra Kanalgatan 6
21141 Malmö
Telefon: 040-661 56 95
E-post: poolarna@poolarna.se

 



Malin Wernersson
Verksamhetschef
076-1753015
malin@poolarna.se

Marlena Kalita Rosdahl
Kundansvarig
073-3529906
marlena@poolarna.se

Sarah Razzaq
Kundansvarig
070-8106525
sarah@poolarna.se

 



Anja Godaly
Kundansvarig
072-9652264
anja@poolarna.se

Jonas Wanker
Administration
072-1839787
jonas@poolarna.se

Maria Engberg
Löneadministratör
040-6615695
maria@poolarna.se

 



Inger Fränninge
Ekonomi/löneadministratör
072-9752805
inger@poolarna.se
X