Skärmavbild 2015-11-19 kl. 10.41.34

Poolarna Assistans

Är du intresserad av att bli kund hos oss eller har du en fråga som rör personlig assistans? Kanske vill du veta mer om oss och vad vi kan göra för dig? Under verksamhetsrubrikerna hittar du vem som är ansvarig och vem du kan kontakta. Du kan också ringa direkt till vår växel på telefonnumret nedan eller skicka e-post till oss på kontoret, så hjälper vi dig vidare. Välkommen att kontakta oss!

Malmö
Ledebursgatan 5
211 55 Malmö
Telefon: 040-661 56 95
E-post: poolarna@poolarna.se
Helsingborg
Florettgatan 29C
254 67 Helsingborg

 


 

Malin Wernersson
Verksamhetschef
Tel 076-175 30 15
E-post malin@poolarna.se

Fatmira Kendic
Kontaktperson
Tel 070-810 65 25
E-post fatmira@poolarna.se

Inger Fränninge
Ekonomi
Tel 072-975 28 05
E-post inger@poolarna.se

Caroline Dahlberg
Kontaktperson
Föräldraledig

marlena

Marlena Kalita Rosdahl
Kontaktperson
073-421 97 52
marlena@poolarna.se

daniel

Daniel Veres
Kontaktperson
072-183 97 87
daniel@poolarna.se

karina

Karina Stiernblad
Jurist
karina.stiernblad@poolarna.se

pierre

Pierre Corell
Kundrelationer
070-962 95 42
pierre.corell@poolarna.se